iOSAkcesoriaKalendarze i zadaniaFantastical 2 for iPhone - Calendar and Reminders
Fantastical 2 for iPhone - Calendar and Reminders ikona

Fantastical 2 for iPhone - Calendar and Reminders3.8.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fantastical 2 for iPhone - Calendar and Reminders to aplikacja, która łączy dwie funkcje: kalendarza oraz listy zadań, pozwalając użytkownikowi na sprawne zarządzanie sprawami każdego dnia. Program uważany jest za jeden z najlepszych dostępnych na systemie iOS.

W aplikacji, obok tradycyjnego trybu wyświetlania kalendarza w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym, znajdziemy też listę wszystkich wpisów dotyczących dnia, która łączy umówione spotkania oraz dodane zadania do wykonania. Program korzysta z opcji dodawania powiadomień w systemie iOS, pozwala też tworzyć je odrębnie, wewnątrz Fantastical. Oba typy wpisów do kalendarza wyświetlane są też w osobnych kartach, co pozwala wygodnie przejrzeć zarówno kalendarz, jak też listę zadań.

Aplikacja obsługuje powiadomienia w trybie push, można też tworzyć przypomnienia cykliczne, a algorytm odpowiadający za poprawne działanie aplikacji rozumie kontekst przesyłanych komend, np. przypomnienia o konkretnej sprawie w każdy trzeci czwartek miesiąca. Wtedy odpowiednie wpisy zostaną dodane do listy dostępnej w Fantastical 2. Podobnie sprawa ma się z dodawaniem wydarzeń. Możemy wpisać komendę np. '"Umów mnie z Janem Kowalskim w piątek na wrocławskim Rynku", a program zasugeruje, kiedy mamy wolny termin. Jeżeli zaś podamy godzinę, wtedy wpis zostanie dodany do kalendarza wraz z przypomnieniem o wskazanej porze. Polecenia możemy dodawać zarówno ręcznie, jak też za pomocą komend głosowych.

Program oferuje też możliwość dodawania ręcznie lokalizacji dla danego spotkania lub zadania do wykonania, możemy też za pomocą kalendarza wysyłać życzenia urodzinowe, bazujące na gotowych propozycjach tekstów. Do Fantastical 2 możemy dodawać także informacje o wydarzeniach z Facebooka, a także swobodnie edytować wpisy, m.in. przesuwając je na inny dzień. Aplikacja obsługuje też systemowy 3D Touch.

Z aplikacją Fantastical 2 możemy zintegrować kalendarz z systemu iOS, jak też ten obsługiwany przez iCloud, a także Kalendarz Google oraz inne wykorzystujące protokół Exchange. Wszystkie te możliwości dostajemy w bardzo ładnej dla oka szacie graficznej, która zapewnia przejrzystość wyświetlanych informacji i wygodne ich odczytywanie.

Program przeznaczony jest na iPhone'y, oferuje też aplikację na smartzegarki Apple Watch, która pozwala przeglądać kalendarz i szczegóły wpisów oraz zapisanych zadań do wykonania.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań187
Data aktualizacji24 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Fantastical 2 for iPhone - Calendar and Reminders ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)