bEJtmnqZ
Fantastical ikona

Fantastical2.3.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fantastical to jeden z najlepszych kalendarzy dla Maców. Program był wielokrotnie nagradzany za wzornictwo i szerokie możliwości. Poza wygodą obsługi kalendarz odznacza się niewrażliwością na zmiany strefy czasowej, co czyni go idealnym dla podróżujących.

bEJtmnrb

Fantastical pozwala pisać językiem naturalnym przy tworzeniu przypomnień i wydarzeń, ale lepiej korzystać przy tym z angielskiego. Program może synchronizować dane z wieloma kalendarzami sieciowymi, w tym z kontem Google, Exchange, iCloud i wieloma innymi. Podobnie jak inne programy tego typu, pozwala wygodnie dodawać przypomnienia i rezerwować czas na wydarzenia, prezentuje rozkład dnia, tygodnia, miesiąca i całego roku. W ustawieniach można wybrać jasną lub ciemną skórkę.

Fantastical może pracować na pełnym ekranie, jak i w mini-okienku, które będzie widoczne zawsze podczas pracy z innymi programami. Osoby mające liczne kalendarze ucieszy możliwość podzielenia ich na zestawy.

Wersja próbna kalendarza działa przez 21 dni. Pełną wersję można kupić w Mac App Store.

Udostępnij
Fantastical 2.3.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań136
Data aktualizacji31 mar 2017
Rozmiar pliku13.98 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Fantastical ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJtmnrX