MacOSFirmaProgramy do fakturowaniaFaqt
Faqt ikona

Faqt2.05

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Faqt to program do fakturowania i prowadzenia kartoteki klientów, towarów i usług. Program powstał na podstawie platformy FileMaker Pro Advanced 14 i jest najdłużej rozwijanym, polskim programem do fakturowania na macOS.

Program pozwala wystawiać faktury VAT polskie i dwujęzyczne, także metodą kasową i procedurą marży, faktury korygujące, pro forma, niewatowskie, a także rachunki, dowody sprzedaży i dokumenty kasowe KP i KW, dokumenty WZ, zamówienia, wyceny i oferty. Dokumenty można numerować na wiele sposobów, w systemie rocznym lub miesięcznym. Ceny można podawać netto lub brutto, a program sam prawidłowo wykona obliczenia. Można również oznaczać klientów zalegających z płatnościami, ustalać ceny hurtowe i tym podobne.

Faqt ma możliwość prowadzenia kartoteki dokumentów, towarów i usług. Można w nim przygotować profile użytkowników, którzy będą mieli różne uprawnienia i dostęp do różnych elementów programu. Ponadto Faqt pozwala na drukowanie dokumentów z wykorzystaniem różnych wzorów, drukowanie list dokumentów i wysyłanie faktur e-mailem.

Bez dodatkowych kosztów można korzystać z tej samej bazy faktur i dokumentów na Macu i Windowsie. Plik zawierający dane (baza FAQT.USR) jest identyczny dla obu platform.

Wersja demonstracyjna programu pozwala korzystać ze wszystkich funkcji, łącznie z drukowaniem faktur. Niestety na dokumentach eksportowanych znajdzie się znak wodny, który je unieważnia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQART Serwis
Liczba pobrań317
Data aktualizacji8 mar 2017
Rozmiar pliku88.15 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Faqt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)