WindowsFirmaProgramy do fakturowaniaFaqt
Faqt ikona

Faqt2.05

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Faqt to program przeznaczony do wystawiania faktur VAT, rachunków, paragonów (dowodów sprzedaży) oraz dokumentów KP i KW, prowadzenia kartotek towarów, usług oraz kontrahentów.

Dokumenty mogą być wystawiane w wielu różnych numeracjach rocznych lub miesięcznych. Program tworzony jest w sprawdzonym, rozwijanym od 1985 roku rozwiązaniem, bazującym na systemie bazodanowym FileMaker Pro Advanced. Dane przechowywane są lokalnie na komputerze w bezpiecznej bazie bez konieczności dostępu do Internetu. Faqt powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów z jabłuszkiem, ale dostępna jest również wersja na Windows.

Bez dodatkowych kosztów można korzystać z tej samej bazy faktur i dokumentów na Macu i Windowsie. Plik zawierający dane (baza) jest identyczny dla obu platform.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.010 ocen
Twoja ocena
ProducentQART Serwis
Liczba pobrań5 033
Data aktualizacji26 sty 2017
Rozmiar pliku65.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Faqt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)