bETYKSiJ
Faqt ikona

Faqt2.05

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Faqt to program przeznaczony do wystawiania faktur VAT, rachunków, paragonów (dowodów sprzedaży) oraz dokumentów KP i KW, prowadzenia kartotek towarów, usług oraz kontrahentów.

bETYKSiL

Dokumenty mogą być wystawiane w wielu różnych numeracjach rocznych lub miesięcznych. Program tworzony jest w sprawdzonym, rozwijanym od 1985 roku rozwiązaniem, bazującym na systemie bazodanowym FileMaker Pro Advanced. Dane przechowywane są lokalnie na komputerze w bezpiecznej bazie bez konieczności dostępu do Internetu. Faqt powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów z jabłuszkiem, ale dostępna jest również wersja na Windows.

Bez dodatkowych kosztów można korzystać z tej samej bazy faktur i dokumentów na Macu i Windowsie. Plik zawierający dane (baza) jest identyczny dla obu platform.

Udostępnij
Faqt 2.05wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.010 ocen
Twoja ocena:
ProducentQART Serwis
Liczba pobrań4 914
Data aktualizacji26 sty 2017
Rozmiar pliku65.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Faqt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETYKSiV
Komentarze (11)
bETYKSjH