bDYwlaPV
Farbar Recovery Scan Tool ikona

Farbar Recovery Scan Tool11.4.2021

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Farbar Recovery Scan Tool (w skrócie FRST) to zaawansowane narzędzie przeznaczone do diagnozowania i usuwania infekcji z komputerów, na których nie jest możliwe uruchomienie systemu operacyjnego. Przystosowane ono zostało do uruchamiania z poziomu środowiska Windows Recovery Environment (WinRE), umożliwiającego m.in. diagnozę i naprawę systemów Windows z rodziny XP/Vista/7/8/10.

bDYwlaPX

Oprogramowanie stworzone zostało do walki z szkodliwym oprogramowaniem na uszkodzonych, bądź niemożliwych do uruchomienia systemach Windows. Umożliwia ono przeskanowanie komputera i stworzenie loga, zawierającego informacje o typowych dla malware punktach ładowania. Analizuje ono wszystkie komponenty startowe systemu w poszukiwaniu infekcji, dając tym samym możliwość niwelowania trudnych do usunięcia z użyciem standardowych aplikacji zabezpieczających szkodników, np. blokujących start środowiska Windows.

Farbar Recovery Scan Tool podczas swojego działania pozwala na tworzenie specjalnych logów, mogących zawierać informacje o takich komponentach jak rejestr systemowy, usługi i procesy, sterowniki urządzeń oraz biblioteki DLL. Z jego poziomu wyszukamy także dowolne zdefiniowane przez użytkownika pliki. Do usuwania wykrytych problemów służy opcja 'Fix', która bazuje na stworzonych wcześniej przy użyciu narzędzia logach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Farbar Recovery Scan Tool 11.4.2021wersja stabilna (32-bit)
Farbar Recovery Scan Tool 11.4.2021wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.714 ocen
ProducentFarbar
Liczba pobrań109 845
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku1.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Farbar Recovery Scan Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYwlaQC
bDYwlaQT