WindowsGrySymulatoryFarm Days

Farm Days

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Farm Days to darmowa gra strategiczno-ekonomiczna online, która pozwala nam wcielić się w farmera i zasmakować wiejskiego życia. Charakteryzuje się ona klasycznym modelem rozgrywki oraz barwną i trójwymiarową oprawą graficzną. Grę uruchomimy z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Zabawę z Farm Days rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który w sprawny sposób wprowadza gracza w świat wirtualnej farmy. Rozgrywka nie należy do skomplikowanych, jednak niejednokrotnie wymagać będzie precyzyjnego planowania i wykorzystania posiadanych zasobów, bo to właśnie dzięki nim początkowo niewielka farma przeistoczyć się będzie mogła w olbrzymie gospodarstwo rolne.

Jak już zostało wspomniane, celem gry jest zarządzanie farmą. Zadaniem gracza jest oczywiście rozbudowa gospodarstwa, wykonywanie zleconych nam zadań i zarabianie wirtualnych pieniędzy. Dzięki tym ostatnim możliwe będzie stawianie nowych budynków i ich rozbudowa, które da z kolei dostęp do coraz to nowszych roślin czy zwierząt i związanych z nimi zadań. Postępy w grze pozwolą nam również powiększyć obszar (teren) naszego gospodarstwa.

Tytuł umożliwia również zabawę w trybie kooperacji z innymi graczami z całego świata. Chociaż dostępny jest tylko w angielskiej wersji językowej to jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet młodszym odbiorcom.

Kluczowe cechy gry:

  • prosty symulator farmy
  • bajeczna oprawa graficzna w 3D
  • zadanie gracza to nieustanny rozwój gospodarstwa
  • wiele ciekawych misji do wykonania
  • możliwość zabawy z innymi graczami
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań124
Data aktualizacji26 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)