WindowsGryStrategiczneFarm Manager 2018

Farm Manager 2018

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Farm Manager 2018 to stworzona przez Polaków gra strategiczna, w której wcielamy się w farmera mającego za zadanie rozwijanie swojego gospodarstwa. Podczas rozgrywki naszym celem będzie uprawianie ziemi, hodowla zwierząt i jak najkorzystniejsza sprzedaż wytworzonych w ten sposób dóbr oraz rozwój technologiczny naszej wirtualnej farmy.

W opisywanej grze spotkamy się z uprawą ponad 20 rodzajów różnych roślin, dbaniem o ich prawidłowy wzrost, nawadnianiem w czasie suszy czy ochroną przed chorobami, które przyczynić się mogą do spadku ich jakości a co za tym idzie zmniejszenia zysku ze sprzedaży. Farm Manager 2018 daje także możliwość hodowli zwierząt (dostępne są m.in. pszczoły, króliki, indyki, kozy i krowy), dbania o prawidłowy pokarm dla nich czy rozmnażania i leczenia z pomocą weterynarza w przypadku chorób.

Takie czynności jak uprawa roślin realizowana może być ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu. W przypadku tego ostatniego twórcy umożliwiają użytkownikowi zakup nowych lub używanych urządzeń, które z pewnością będą się częściej psuły. Do wspomagania pracy na gospodarce możemy zatrudnić wyspecjalizowanych pracowników, którzy zajmą się np. przetwórstwem plonów. Podczas rozgrywki będziemy musieli również stawić czoła zmiennym warunkom atmosferycznym.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit) Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320 Pamięć: 4 GB RAM Karta graficzna: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB DirectX 11 Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 015
Data aktualizacji13 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)