FastStone Photo Resizer ikona

FastStone Photo Resizer4.3

Strona głównaWindowsGrafikaAkcesoria graficzneFastStone Photo Resizer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FastStone Photo Resizer to bezpłatny program umożliwiający wykonywanie różnych operacji na plikach graficznych. Za pomocą aplikacji możemy konwertować i zmieniać nazwy plików, a także wykonywać wiele innych, podstawowych czynności – dodawać tekst i efekty, zmieniać głębie kolorów i rozmiar oraz oznakować dowolne zdjęcia znakiem wodnym w trybie wsadowym.

Przy użyciu FastStone Photo Resizer można hurtowo zmieniać rozmiar i nazwy plików graficznych, a także dokonywać drobnych zmian poprzez dzielenie i łączenie oraz przycinanie wybranych obrazków. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne – JPEG, BMP, TIFF, PSD, TGA, JPEG2000, PNG itd.

Dodawanie tekstów do plików graficznych jest bardzo proste i wygodne w obsłudze. Do naszej dyspozycji oddano szereg przydatnych opcji do zmiany czcionki, tła, napisów oraz koloru. Użytkownik otrzymuje również dostęp do bazy zawierającej ogromną ilość różnych szablonów, udostępniających dodatkowe opisy do edytowanych zdjęć.

Jednym z najważniejszych elementów w programie jest bezwątpienia narzędzie do konwersji i zmian rozmiarów plików graficznych. W tym celu wystarczy dodać dowolne zdjęcia do aplikacji, a następnie ustawić odpowiedni format zapisu i jakość oraz poziom wygładzania (smoothing). Cały proces przetwarzania plików przebiega bardzo szybko. Natomiast długość jego trwania zależy od ilości konwertowanych plików graficznych.

Udostępnij
FastStone Photo Resizer 4.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.214 ocen
Liczba pobrań33 026
Data aktualizacji15 cze 2019
Rozmiar pliku1.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
FastStone Photo Resizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)