WindowsInternet i komunikacjaCzytniki RSSFeedDemon

FeedDemon4.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FeedDemon to rozbudowany czytnik kanałów RSS i Atom. Program jest bardzo elastyczny i dostarcza wielu przydatnych narzędzi. Czytane artykuły można otwierać w nowej zakładce programu lub w domyślnej przeglądarce.

Flagową cechą produktu jest oczywiście synchronizacja z kontem Google, dzięki czemu wszystkie artykuły, foldery, artykuły przesłane dalej i tagi są dostępne z dowolnego komputera z zainstalowanym FeedDemonem. Udostępnienie artykułu na Facebooku, Twitterze, Digg, Delicious czy własnym blogu można wykonać jednym kliknięciem. Ponadto wybrane artykuły można zachować do czytania bez dostępu do Internetu.

Doskonałym dodatkiem do czytnika jest system dodawania tagów (słów kluczowych), dzięki czemu możliwa jest klasyfikacja artykułów i łatwe wyszukiwanie. Idealnym uzupełnieniem systemu tagowania jest możliwość monitorowania słów kluczowych pojawiających się w artykułach, również w kanałach niedodanych do subskrypcji. Całość zamyka możliwość automatycznego pobierania podcastów, które można z poziomu programu skopiować na przenośny odtwarzacz.

Interfejs programu jest bardzo czytelny i również dość elastyczny. Użytkownik ma możliwość zdefiniowania powiadomień dźwiękowych, skrótów klawiszowych używanych w programie, czcionek używanych do wyświetlania artykułów oraz schematu kolorystycznego. Dla artykułów dostępne są trzy widoki: tylko nagłówek, nagłówek i podsumowanie, oraz pełny artykuł. Wszystkie operacje, jak przesłanie dalej, tagowanie, nadawanie flagi oraz otwieranie w zewnętrznej przeglądarce, można wykonać z użyciem przycisków umieszczonych przy tytule artykułu. Aby uzyskać większą przestrzeń dla tekstu można ukryć boczny panel z drzewem katalogów subskrypcji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.718 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań19 523
Data aktualizacji20 cze 2013
Rozmiar pliku3.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)