feedly ikona

feedly0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

feedly to wygodna aplikacja i jednocześnie popularna usługa agregująca wiadomości z różnych kanałów.

Program pozwala na szybkie wyszukiwanie i dodawanie kanałów RSS, a także proponuje kanały powiązane z tymi już dodanymi. Czytanie wiadomości za jego pomocą jest bardzo przyjemne. Interfejs jest przejrzysty, a przy każdym artykule widoczna jest miniaturka, co ułatwia odnalezienie interesujących nas treści nawet bez czytania nagłówków. Można także przełączyć się do widoku kompaktowego, w którym widoczne są tylko nagłówki, lub widoku „magazynu”, gdzie na pierwszym planie pojawią się najczęściej czytane i udostępniane dalej przez użytkowników wiadomości.

Wiadomości można jednym kliknięciem oznaczyć jako przeczytane. Do każdego artykułu możliwe jest przypisanie tagów, które w tym przypadku są przydatne jeśli chcemy zachować dany artykuł na później i mieć do niego łatwy dostęp.

feedly oferuje możliwość udostępniania artykułów na następujących usługach i portalach: Evernote, Instapaper, Pocket, OneNote, Google+, Facebook, Linkedin, Buffer oraz Readability. Można zadecydować, które z nich mają być widoczne na pasku narzędzi. Możliwe jest także wysłanie linka do artykułu e-mailem i wyświetlenie go na stronie macierzystego serwisu w przeglądarce.

Aby skorzystać z programu wymagane jest zalogowanie się za pomocą konta Google lub Twitter. feedly jest aplikacją darmową. Opcjonalnie można wykupić jeden z planów płatnej subskrypcji. Do wyboru jest opcja Pro lub Team. Płatne wersje oferują między innymi integracje z Dropboxem, lepsze wyszukiwanie, możliwość zapisywania artykułów do Evernote, OneNote oraz Pocket. Więcej na temat funkcji dostępnych za opłatą przeczytać można z poziomu aplikacji lub na stronie autorów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDevHD inc.
Liczba pobrań66
Data aktualizacji2 lis 2015
Rozmiar pliku0.90 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
feedly ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)