iOSWiadomościAgregatory treściFeedly - your work newsfeed
Feedly - your work newsfeed ikona

Feedly - your work newsfeed90.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Feedly - your work newsfeed to aplikacja mobilna, która pozwala przeglądać lubiane przez użytkownika portale internetowe, blogi i strony z filmami dzięki RSS-om subskrybowanym w usłudze Feedly.com. W aplikacji możemy też odkrywać nowe, warte uwagi treści internetowe.

Po tym, gdy Google zdecydowało się zlikwidować swoją usługę Reader służącą do zapisywania treści ze stron internetowych za pomocą RSS-ów, rozpoczął się marsz Feedly w stronę dużej popularności. Wiele osób uznało właśnie Feedly za najlepszą alternatywę dla nieczynnego google'owego Czytnika, a przez ostatnie miesiące usługa jest stale rozwijana.

Dzięki Feedly możemy dodawać do obserwowanych RSS-y z lubianych przez nas stron internetowych oraz blogów, a także kanałów wideo na YouTube oraz źródeł z podcastami. Dodawanie treści odbywa się w prosty sposób: wystarczy wpisać interesujący nas adres strony w wyszukiwarkę w usłudze, a Feedly zajmie się resztą. Obserwowane źródła możemy grupować - zarówno wg osobistych preferencji (np. Nowe Technologie, iOS, Apple itp.), a także zdając się na kategorie proponowane przez Feedly. Usługa zawiera też funkcję Explore, która dostarcza propozycje wartych obserwowania stron internetowych. Aby skorzystać z tych wszystkich możliwości, najpierw należy się zalogować, a do wyboru mamy m.in. konto na Facebooku, Google lub Twitterze, a także logowanie za pomocą konta Evernote.

W aplikacji na iPhone'a oraz iPada informacje wyświetlane są wg daty dodania, a program najpierw prezentuje informacje, których jeszcze nie przeczytaliśmy. Możemy też zerknąć, jakie teksty i materiały są aktualnie najbardziej popularne. Wszystkie źródła, które subskrybujemy, możemy przeglądać według nazwy, serwis po serwisie. Aplikacja Feedly wyświetla też powiadomienia, gdy na oznaczonej przez nas jako ważna stronie pojawią się nowe treści.

Feedly oferuje sporo możliwości integracji z innymi popularnymi aplikacjami. Artykuły możemy zapisywać do późniejszej lektury albo w usłudze, albo w Pocket lub Instapaper oraz Evernote. Treści możemy przesyłać również do OneNote, np. do notatnika współdzielonego z naszymi współpracownikami. Artykuły możemy też udostępniać wygodnie za pomocą wbudowanego w iOS mechanizmu dzielenia się treściami. Program ma też wersję na smartzegarki Apple Watch, która wyświetla nagłówki informacji wraz ze zdjęciami i pozwala zapisać je do późniejszej lektury.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFeedly Team
Liczba pobrań79
Data aktualizacji31 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Feedly - your work newsfeed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)