MacOSMultimediaRozszerzenia multimedialne i kodekiFFmpeg
FFmpeg ikona

FFmpeg5.1-2022-08-29

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FFmpeg to uniwersalny framework multimedialny do kodowania, dekodowania, transkodowania, multipleksowania, demultipleksowania, strumieniowania, filtrowania i odtwarzania wszystkich istniejących formatów dźwiękowych i wideo. Framework jest znany z tego, ze obsługuje formaty stare i zapomniane, zupełnie nowe, a także te egzotyczne i radzi sobie tam, gdzie zawodzą inne programy.

W pakiecie znajdują się narzędzia: libavcodec, libavutil, libavformat, libavfilter, libavdevice, libswscale i libswresample. Można ich używać w skryptach i w innych programach. W tej wersji nie ma niestety narzędzi ffmpeg, ffserver, ffplay i ffprobe, których można używać bezpośrednio z linii poleceń i w skryptach.

FFmpeg jest projektem otwartym, który implementuje specyfikacje różnych formatów bez względu na to, czy zostały opracowane przez konsorcjum, korporację czy jedną osobę. Celem projektu jest dostarczenie wygodnego i jak najlepszego technicznie rozwiązania dla deweloperów innych programów i użytkowników końcowych. Projekt jest rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania przez społeczność.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFFmpeg
Liczba pobrań294
Data aktualizacji30 sie 2022
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
FFmpeg ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)