FFmpeg5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FFmpeg to popularny framework multimedialny, przeznaczony do kodowania, dekodowania, transkodowania, multipleksowania, demultipleksowania, strumieniowania, filtrowania i odtwarzania większości istniejących formatów dźwiękowych i wideo. Framework jest znany z tego, ze obsługuje nawet formaty stare i zapomniane, zupełnie nowe, a także te egzotyczne.

W pakiecie znajdują się narzędzia: libavcodec, libavutil, libavformat, libavfilter, libavdevice, libswscale i libswresample. Można ich używać w skryptach i w innych programach. Ponadto znajdują się tu programy ffmpeg, ffserver, ffplay i ffprobe, których można używać bezpośrednio z linii poleceń i w skryptach, by wykonywać operacje na multimediach.

FFmpeg jest projektem otwartym, który implementuje specyfikacje różnych formatów bez względu na to, czy zostały opracowane przez konsorcjum, korporację czy jedną osobę. Celem projektu jest dostarczenie wygodnego i jak najlepszego technicznie rozwiązania dla deweloperów innych programów i użytkowników końcowych. Projekt jest rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania przez społeczność.

Udostępnij
FFmpeg 5.1wersja stabilna (64-bit)
FFmpeg3.2.2 Shared (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFFmpeg
Liczba pobrań23 605
Data aktualizacji10 mar 2022
Rozmiar pliku106.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)