ffmpeg2theora0.29

WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoffmpeg2theora
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Narzędzie działające z poziomu wiersza poleceń do kodowania materiałów wideo przy pomocy najnowszej wersji kodeka Theora 1.1.

Theora to bezpłatny kodek wideo stworzony przez fundację Xiph na bazie kodeka VP3. W połączeniu z opracowanym również przez Xiph kodekiem dźwięku Vorbis oraz kontenerem multimedialnym OGG stanowi całkowicie wolną, otwartą i bezpłatną, kompletną platformę do kodowania materiałów audio-wideo pod całe spektrum potrzeb łącznie ze streamingiem. Jest to rozwiązanie konkurencyjne do wielu innych formatów multimedialnych (jak AVI, MP3, WMV...) będących w przeważającej większości opatentowanymi technologiami komercyjnymi. Narzędzie ffmpeg2theora bazuje na bibliotece libtheora, referencyjnej implementacji obsługi formatu Theora przygotowanej przez Xiph.

Do odtwarzania materiałów zakodowanych w oparciu o Theorę/Vorbis/OGG zalecamy użycie playera VLC lub filtrów Directshow pozwalających odtworzyć ten format przy pomocy np. Windows Media Player i innych odtwarzaczy korzystających z tej technologii. Materiały wideo zakodowane przy pomocy Theory i osadzone na stronach internetowych za pomocą tagu video istniejącego w szkicu HTML5 będą w stanie natywnie odtworzyć przeglądarki Firefox od wersji 3.5 i Google Chrome od wersji 3.0.182.2.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentXiph.Org
Liczba pobrań4 261
Data aktualizacji19 lip 2012
Rozmiar pliku4.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)