WindowsGrySportoweFIFA 19

FIFA 19

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FIFA 19 to najpopularniejsza gra piłkarska od EA Sports. Nowa odsłona serii oferuje w pełni licencjonowane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które dotychczas były dostępne jedynie w cyklu Pro Evolution Soccer.

Sporo nowości znajdziemy w opcjach zabawy, bo FIFA 19 dodaje nowe warianty w szybkim meczu, który możemy rozegrać na własnych zasadach. Sami zdecydujemy, czy będą liczyć się wszystkie bramki, czy jedynie te strzelone głową lub wolejem; możemy również ustalić regułę, że gole zza pola karnego liczą się podwójnie. Oprócz tego FIFA 19 zawiera ciekawy tryb survivalu, w którym po zdobyciu bramki jeden zawodnik z naszej drużyny musi opuścić boisko.

FIFA 19 oferuje także nowe funkcje podczas rozgrywki. Gracz może wyznaczyć obrońcom strefy do krycia, a także polecić konkretnym zawodnikom wywieranie pressingu na określonych piłkarzach drużyny przeciwnej. Pojawiła się również nowa opcja podczas oddawania strzałów. Podwójne wciśnięcie przycisku strzału (w odpowiednim tempie) zwiększy szanse na umieszczenie piłki w siatce.

Na potrzeby FIFA 19 nagrano również nowe kwestie komentatorów związane między innymi z rozgrywkami w europejskich pucharach. W trakcie rozgrywki ponownie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego, którzy wystąpili w poprzednich grach z serii FIFA.

Wersja demo gry FIFA 19 zawiera następujące drużyny: Juventus, Real Madryt, Manchester United, Manchester City, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, AS Roma i Tottenham Hotspur.

W wersji demo gry FIFA 19 gracze mogą rozegrać mecze wyżej wymienionymi zespołami (także w Lidze Mistrzów), a także sprawdzić, co zaoferuje nowy rozdział opowieści w trybie Droga do Sławy, którego głównym bohaterem jest Alex Hunter. Fikcyjny piłkarz znany z FIFA 18 i FIFA 17 tym razem przeniósł się do Realu Madryt.

Uwaga!

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 222
Data aktualizacji13 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)