File Shredder Tool ikona

File Shredder Tool1.0

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFile Shredder Tool
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

File Shredder Tool to skuteczne narzędzie dla systemu Windows, umożliwiające trwałe kasowanie poufnych danych - nawet o rozmiarze przekraczającym 4GB.

Program doskonale radzi sobie z nieodwracalnym usuwaniem zarówno pojedynczych plików, jak również folderów mogących zawierać duże ilości danych. Przed usunięciem plików narzędzie automatycznie zmienia ich nazwę, aby utrudnić identyfikacje usuniętych danych. File Shredder Tool stosuje zaawansowane algorytmy nadpisywania, które potrafią przeprowadzić 1, 3, 7, 35, 50, a nawet 100 cykli nadpisu m.in. z zastosowaniem metod DoD czy Gutmann.

Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, integruje się z Eksploratorem Windows i jest łatwo dostępne z poziomu menu kontekstowego wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań515
Data aktualizacji9 lut 2018
Rozmiar pliku1.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
File Shredder Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)