File Splitter & Joiner ikona

File Splitter & Joiner1.6.1

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFile Splitter & Joiner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

File Splitter & Joiner to darmowe narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia łatwe dzielenie i łączenie dużych plików.

Program bardzo dobrze radzi sobie z obsługą danych o rozmiarze znacznie przekraczającym 4GB, charakteryzując się przy tym dużą szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

File Splitter & Joiner umożliwia precyzyjne definiowanie rozmiaru poszczególnych segmentów pliku w KB lub MB. Z jego pomocą przygotujemy duże pliki do zapisu np. na nośnikach optycznych lub pendrive'ach o niewielkiej pojemności.

Poszczególne segmenty zapisywane są w postaci plików z rozszerzeniem .001, .002 itd. Proces ich łączenia jest tak samo prosty jak dzielenie. Wystarczy, że wybierzemy w programie odpowiednią opcję i wskarzemy lokalizację z podzielonym plikami.

File Splitter & Joiner dysponuje wbudowanym mechanizmem generowania i porównywania sum kontrolnych MD5.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań660
Data aktualizacji17 lut 2018
Rozmiar pliku0.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
File Splitter & Joiner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)