MacOSGrafikaDodatki do programów graficznychFilters for Photos
Filters for Photos ikona

Filters for Photos1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Filters for Photos to darmowe rozszerzenie dla programu Apple Photos, w którym znajdziemy wysokiej jakości filtry fotograficzne. Filters działa jako wtyczka i jako samodzielna aplikacja.

Dzięki Filters for Apple Photos można łatwo nadać zdjęciom ciekawy, indywidualny charakter. W zestawie znajdziemy modne filtry postarzające, Alien Skin, czarno-białe, filtry udające filmy analogowe, efekty, symulację szkiców i pociągnięć pędzla, filtry komiksowe, grandżowe, uwypuklające kolory i wiele innych.

Wszystkie filtry można podglądać w czasie rzeczywistym na zdjęciu. Podczas edycji można zmieniać ich parametry, każdy z nich można też nakładać selektywnie na fragmenty zdjęć.

Gotowe zdjęcia można zapisywać w formatach JPEG, TTIF i kilku innych, a także od razu wysyłać na Facebooka, Twittera, 500px i tym podobne platformy. Filters można też wykorzystywać w połączeniu z innymi programami tego producenta.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań96
Data aktualizacji7 maj 2016
Rozmiar pliku54.14 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Filters for Photos ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)