Finalny Test Pilot 1.0 wydany

Finalny Test Pilot 1.0 wydany

Wojciech Cybulski
01.07.2010 18:51, aktualizacja: 01.07.2010 19:12

Po 10 miesiącach od wydania pierwszej wersji wtyczki Test Pilot ukazała się finalna wersję tego dodatku. Przypomnijmy, że program Test Pilot umożliwia testowanie i ocenianie najnowszych rozwiązań wprowadzanych do przeglądarki Firefox.

Test Pilot 1.0 nie różni się znacząco od udostępnionej kilka tygodni wcześniej wersji beta. Wśród wprowadzonych zmian warto jednak wymienić bezproblemową współpracę z testowymi wersjami Firefoksa, w tym wydaniami nocnymi. Ponadto autorzy wprowadzili wiele poprawek i usprawnień interfejsu użytkownika, które mają uprościć korzystanie z dodatku. Osoby chcące wcielić się w rolę beta-testerów Firefoksa mogą teraz w prosty sposób zapisać się do jednego z trwających badań lub przyjrzeć się bliżej już zakończonym analizom. Warto pamiętać także o nowych zasadach polityki prywatności programu Test Pilot, które pozwalają nam na eksport i samodzielną analizę wyników badań.

Dodatek Test Pilot 1.0 umożliwiający zapisanie się do prowadzonych przez Mozillę badań i analiz można pobrać bezpośrednio ze strony projektu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)