WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówFinalTorrent
FinalTorrent ikona

FinalTorrent2015

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FinalTorrent to prosty klient sieci BitTorrent z wbudowaną wyszukiwarką torrentów, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Program stanowi ciekawą alternatywę dla popularnego uTorrenta i chociaż nie oferuje tak dużej ilości funkcji to w zamian nie wyświetla żadnych reklam. Umożliwia on wygodne pobieranie dużej ilości różnego typu danych - oprogramowania, gier, systemów operacyjnych, które udostępniane są przez użytkowników na całym świecie. Z jego poziomu możliwe jest wyszukiwanie plików .torrent, jak również obsługa tych pobranych z innego źródła.

Podobnie jak konkurencyjne rozwiązania, tak również FinalTorrent pozwala na przerywanie i wznawianie pobierania, ściąganie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie pobierania, limitowanie ilości połączeń i transferu z/do naszego komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań617
Data aktualizacji22 mar 2018
Rozmiar pliku3.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FinalTorrent ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)