AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryFireChat
FireChat ikona

FireChat9.0.14

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FireChat to aplikacja, która zadebiutowała na platformie iOS od Apple bardzo szybko zdobywając ogromną popularność, a która trafiła wreszcie również na platformę Android. Jest to ogólnie rzecz biorąc prosty komunikator – nie oferuje on zbyt wielu funkcji, za to minimalistyczny design. Jego największym atutem jest możliwość prowadzenia rozmowy z innymi osobami bez posiadania dostępu do internetu.

Po zainstalowaniu aplikacji jedyne co musi zrobić użytkownik to wprowadzić własny nick. Po tym może już w pełni korzystać z aplikacji. Ta jest z kolei bardzo prosta, ogranicza się do dwóch zakładek. Pierwsza nich przedstawia wiadomości wysyłane przez wszystkich użytkowników komunikatora. Nie znajdziemy tutaj opcji rozmów prywatnych, więc zakładkę „wszyscy” można potraktować podobnie do ogólnego czatu. Druga z zakładek informuje o wiadomościach, a także ilości osób, jakie są w najbliższym otoczeniu. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie dyskusji z osobami np. znajdującymi się na tej samej sesji, spotkaniu czy prelekcji.

Komunikator może pracować nawet bez połączenia z internetem, czy to poprzez Wi-Fi czy sieci komórkowej. Wykorzystuje on wtedy Wi-Fi Direct oraz Bluetooth do odnajdywania użytkowników w pobliżu i wysyłania do nich wiadomości. W ustawieniach możemy zmienić własny nick, a także poinformować o aplikacji znajomych. FireChat jest udostępniany za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOpen Garden
Liczba pobrań495
Data aktualizacji11 paź 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
FireChat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)