iOSZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieFitatu Licznik Kalorii
Fitatu Licznik Kalorii ikona

Fitatu Licznik Kalorii

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fitatu Licznik Kalorii pozwala kontrolować spożywaną podczas posiłków ilość kalorii. Dzięki gotowych bazom produktów za jej pomocą w prosty sposób sprawdzimy wartość odżywczą zjedzonego pokarmu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zasugeruje nam założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. W tym celu możemy skorzystać między innymi z Facebooka. Nie jest to jednak konieczne, Fitatu Licznik Kalorii działa także bez logowania. Konto pozwala nam zabezpieczyć dane w chmurze, dodatkowo synchronizować je pomiędzy urządzeniami.

Ekran główny aplikacji stanowi lista dziennych posiłków, wraz z podglądem kalorii. Obok każdego z nich widnieje przycisk plusa pozwalający dodać spożyte produkty. Baza produktów jest rzeczywiście spora i bez większego problemu można w niej znaleźć większość popularnych produktów spożywczych. Poza klasyczną wyszukiwarką mamy dostęp do skanera kodów kreskowych. W razie braku produktu, możemy dodać go ręcznie.

Fitatu Licznik Kalorii oferuje nam także statystyki dla wybranych okresów czasu. W ustawieniach możemy skonfigurować swój profil, na podstawie którego program zasugeruje nam dawki kalorii jakie powinniśmy spożywać. Aplikacja jak i oferowane przez nią funkcję są dostępne za darmo. To jeden z lepszych liczników kalorii, zwłaszcza z perspektywy rodzimego rynku.

.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentVitalia
Liczba pobrań1 315
Data aktualizacji19 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Fitatu Licznik Kalorii ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)