AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieFitatu Licznik Kalorii
Fitatu Licznik Kalorii ikona

Fitatu Licznik Kalorii3.37.16

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fitatu Licznik Kalorii to aplikacja, która pomoże przejąć kontrolę nad ilością spożywanych kalorii. Dzięki sporej społeczności usługa posiada rozbudowaną bazę produktów dostępnych w rodzimych sklepach, co znacznie ułatwia korzystanie z programu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zasugeruje nam założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. W tym celu możemy skorzystać między innymi z Facebooka. Nie jest to jednak konieczne, Fitatu Licznik Kalorii działa także bez logowania. Konto pozwala nam zabezpieczyć dane w chmurze, dodatkowo synchronizować je pomiędzy urządzeniami.

Ekran główny aplikacji stanowi lista dziennych posiłków, wraz z podglądem kalorii. Obok każdego z nich widnieje przycisk plusa pozwalający dodać spożyte produkty. Baza produktów jest rzeczywiście spora i bez większego problemu można w niej znaleźć większość popularnych produktów spożywczych. Poza klasyczną wyszukiwarką mamy dostęp do skanera kodów kreskowych. W razie braku produktu, możemy dodać go ręcznie.

Fitatu Licznik Kalorii oferuje nam także statystyki dla wybranych okresów czasu. W ustawieniach możemy skonfigurować swój profil, na podstawie którego program zasugeruje nam dawki kalorii jakie powinniśmy spożywać. Aplikacja jak i oferowane przez nią funkcję są dostępne za darmo. To jeden z lepszych liczników kalorii, zwłaszcza z perspektywy rodzimego rynku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentVitalia
Liczba pobrań13 979
Data aktualizacji20 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Fitatu Licznik Kalorii ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)