Fitatu Licznik Kalorii ikona

Fitatu Licznik Kalorii

AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieFitatu Licznik Kalorii
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fitatu Licznik Kalorii to aplikacja, która pomoże przejąć kontrolę nad ilością spożywanych kalorii. Dzięki sporej społeczności usługa posiada rozbudowaną bazę produktów dostępnych w rodzimych sklepach, co znacznie ułatwia korzystanie z programu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zasugeruje nam założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. W tym celu możemy skorzystać między innymi z Facebooka. Nie jest to jednak konieczne, Fitatu Licznik Kalorii działa także bez logowania. Konto pozwala nam zabezpieczyć dane w chmurze, dodatkowo synchronizować je pomiędzy urządzeniami.

Ekran główny aplikacji stanowi lista dziennych posiłków, wraz z podglądem kalorii. Obok każdego z nich widnieje przycisk plusa pozwalający dodać spożyte produkty. Baza produktów jest rzeczywiście spora i bez większego problemu można w niej znaleźć większość popularnych produktów spożywczych. Poza klasyczną wyszukiwarką mamy dostęp do skanera kodów kreskowych. W razie braku produktu, możemy dodać go ręcznie.

Fitatu Licznik Kalorii oferuje nam także statystyki dla wybranych okresów czasu. W ustawieniach możemy skonfigurować swój profil, na podstawie którego program zasugeruje nam dawki kalorii jakie powinniśmy spożywać. Aplikacja jak i oferowane przez nią funkcję są dostępne za darmo. To jeden z lepszych liczników kalorii, zwłaszcza z perspektywy rodzimego rynku.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentVitalia
Liczba pobrań13 054
Data aktualizacji21 kwi 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Fitatu Licznik Kalorii ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)