bDXEMAXp
Five App ikona

Five App

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Komunikator FiveApp na tle konkurencji wyróżnia forma komunikacji. W przeciwieństwie do innych podobnych programów nie jest to tekst, zdjęcia, czy też wiadomości głosowe, a gesty wyrażane za pomocą dłoni .

bDXEMAXr

Standardowo dla komunikatorów przygodę z aplikacją rozpoczynamy od założenia nowego konta, bądź też zalogowania na już posiadane. W tym celu wystarczy podać adres e-mail, login oraz hasło. Po uzyskaniu dostępu do naszych kontaktów FiveApp weryfikuje czy ktoś ze znajomych również nie korzysta z tej sieci.

Jeżeli nie, nic straconego. Aplikacja pozwala wysyłać gesty w formie grafik za pomocą Facebook Messengera. Poza wspominanymi już gotowymi gestami program oferuje nam kreator nowych. Możemy dowolnie obracać dłonią, a także zginać wybrane palce. Na koniec wystarczy dodać nazwę i zapisać całość w pamięci aplikacji i na naszym koncie.

Taki sposób komunikacji może znaleźć uznanie nie tylko u użytkowników znudzonych tradycyjnymi komunikatorami, ale także osób, które na co dzień posługują się językiem migowym. Aplikacja dostępna jest za darmo i obecnie nie zawiera reklam.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMateusz Mach
Liczba pobrań193
Data aktualizacji6 lut 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Five App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXEMAXW
bDXEMAYn