FiveApp ikona

FiveApp2.0.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FiveApp to bardzo nietypowy komunikator, który opiera się w dużej mierze na wymianie gestów. Poza paletą przygotowanych odgórnie znaków, możemy tworzyć nowe za pomocą specjalnego kreatora.

Standardowo dla komunikatorów przygodę z aplikacją rozpoczynamy od założenia nowego konta, bądź też zalogowania na już posiadane. W tym celu wystarczy podać adres e-mail, login oraz hasło. Jest też możliwość logowania się za pomocą konta w serwisie Facebook. Po uzyskaniu dostępu do naszych kontaktów FiveApp weryfikuje czy ktoś ze znajomych również nie korzysta z tej sieci.

Jeżeli nie, nic straconego. Aplikacja pozwala wysyłać gesty w formie grafik za pomocą Facebook Messengera. Poza wspominanymi już gotowymi gestami program oferuje nam kreator nowych. Możemy dowolnie obracać dłonią, a także zginać wybrane palce. Na koniec wystarczy dodać nazwę i zapisać całość w pamięci aplikacji i na naszym koncie.

Taki sposób komunikacji może znaleźć uznanie nie tylko u użytkowników znudzonych tradycyjnymi komunikatorami, ale także osób, które na co dzień posługują się językiem migowym. Aplikacja dostępna jest za darmo i obecnie nie zawiera reklam.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMateusz Mach
Liczba pobrań159
Data aktualizacji15 lis 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
FiveApp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)