WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiFixbit
Fixbit ikona

Fixbit4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fixbit to darmowe narzędzie, które pozwala na łatwą i szybką aktualizację sterowników. Program jest banalny w obsłudze, więc mogą z niego skorzystać także mniej doświadczeni użytkownicy.

Jak działa Fixbit?

Po uruchomieniu Fixbit przeprowadzi automatyczne skanowanie komputera w celu znalezienia nieaktualnych i uszkodzonych sterowników (zostaną one przedstawione w formie drzewka z podziałem na kategorie podzespołów), których nowe wersje będziemy mogli pobrać zaledwie jednym kliknięciem. Oszczędzimy dzięki temu sporo czasu, który normalnie poświęcilibyśmy na wyszukanie oraz pobranie konkretnych instalatorów.

Warto regularnie sprawdzać, czy na naszym komputerze mamy aktualne sterowniki, bo korzystanie ze starszych wersji driverów może spowalniać działanie naszego peceta. Jest to szczególnie odczuwalne w trakcie grania w gry, ale będzie doskwierać także podczas wykonywania innych czynności.

Zadziała także na wieloletnich komputerach

Fixbit powstał z myślą zarówno o nowszych, jak i starszych wersjach popularnych „okienek”. Możemy z niego śmiało korzystać na pececie z Windows 10, ale narzędzie zadziała również na Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP.

Najważniejsze cechy Fixbit:

  • automatyczne wyszukiwanie przestarzałych i uszkodzonych sterowników
  • zawiera bazę składającą się z ponad 10 milionów sterowników
  • kompatybilny z Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP
  • może pracować zgodnie z ustalonym harmonogramem
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
ProducentFixbit
Liczba pobrań677
Data aktualizacji22 lip 2019
Rozmiar pliku4.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fixbit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)