WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweFixMy10
FixMy10 ikona

FixMy102.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FixMy10 to niewielkie narzędzie przeznaczone do usuwania typowych problemów występujących w systemie operacyjnych Windows 10.

Łatwe usuwanie najczęstszych problemów

Opisywany program jest bardzo prosty w obsłudze a jednocześnie pozwala na sprawne i szybkie niwelowanie wielu popularnych problemów, na które natknąć się można podczas codziennego korzystania z Windowsa 10. Do obsługi FixMy10 nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Wszelakie dostępne opcje i narzędzia ulokowane zostały w specjalnych kartach.

Jakie problemy rozwiąże FixMy10?

W obrębie FixMy10 znajdziemy funkcje umożliwiające m.in. reset skojarzeń typów plików z aplikacjami, naprawę błędu z automatycznym uruchomieniem procesu Explorer.exe, wyzerowanie trybu wyświetlania zawartości folderów, reset konfiguracji zapory sieciowej Windows i zawartości pliku host, ustawień Internet Explorera itd. Z pomocą narzędzia naprawimy również błędnie działający mechanizm Windows Search, problem z nierozpoznaniem urządzeń czy niedziałającą funkcje Przywracania systemu.

Narzędzie FixMy10 udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i umożliwia działanie programu tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań511
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku4.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FixMy10 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)