Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy

Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy
02.08.2014 20:07
Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy

Mimo ogromnego sukcesu jaki odniosła prosta gra Flappy Bird, twórca postanowił ją usunąć. Teraz powraca, w nieco innej formie i obecnie tylko na jednej platformie. Fani nie będą zadowoleni.

Smartfony, zwłaszcza te działające pod kontrolą Androida cieszą się bardzo dużą popularnością. W związku z tym pojawia się na nich naprawdę sporo różnych gier. Już wielokrotnie okazywało się, że najczęściej pobierane są proste produkcje. Jedną z takich gier było Flappy Bird, zasady tej produkcji były wręcz banalnie łatwe, wystarczyło omijać przeszkody, a sterowanie ptaszkiem sprowadzało się tylko do odpowiedniego pukania w ekran smartfona. Mimo iż tytuł nie wydaje się być zbyt ambitny, to cieszył się ogromną popularnością, a według wielu informacji, twórca z pewnością nie narzekał na zarobki. Jednak nagle produkcja została usunięta ze sklepów z aplikacjami, a samo tłumaczenie, że gra była zbyt uzależniająca, nie było zbyt przekonujące.

350110839963150273

Nowa odsłona tej prostej gry zapowiadana była praktycznie od razu po zniknięciu oryginału. W końcu doczekaliśmy się premiery tego tytułu, niestety większość fanów nie będzie zadowolona. Produkcja nazywa się Flappy Birds Family i dostępna jest tylko na Amazon Fire TV. Wśród nowości znajdziemy nowe przeszkody do omijania, a także już wcześniej zapowiadany, tryb multiplayer, w którym zmierzymy się z innym graczem.

Niestety nie wiemy, czy Flappy Bird pojawi się na innych platformach. Obecnie w nową odsłonę zagrać mogą nieliczni. Miejmy nadzieję, że jednak twórca zdecyduje się udostępnić Flappy Bird, które będzie znacznie bardziej zbliżone do oryginału i pojawi się na urządzenia z Androidem i iOS. Obecnie gracze skazani są na klony, których nie brakuje, ale warto pamiętać, że spora część może tak naprawdę być szkodliwym oprogramowaniem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)