Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy

Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy

Flappy Bird powraca, ale nie tego oczekiwaliśmy
02.08.2014 20:07

Mimo ogromnego sukcesu jaki odniosła prosta gra Flappy Bird, twórca postanowił ją usunąć. Teraz powraca, w nieco innej formie i obecnie tylko na jednej platformie. Fani nie będą zadowoleni.

Smartfony, zwłaszcza te działające pod kontrolą Androida cieszą się bardzo dużą popularnością. W związku z tym pojawia się na nich naprawdę sporo różnych gier. Już wielokrotnie okazywało się, że najczęściej pobierane są proste produkcje. Jedną z takich gier było Flappy Bird, zasady tej produkcji były wręcz banalnie łatwe, wystarczyło omijać przeszkody, a sterowanie ptaszkiem sprowadzało się tylko do odpowiedniego pukania w ekran smartfona. Mimo iż tytuł nie wydaje się być zbyt ambitny, to cieszył się ogromną popularnością, a według wielu informacji, twórca z pewnością nie narzekał na zarobki. Jednak nagle produkcja została usunięta ze sklepów z aplikacjami, a samo tłumaczenie, że gra była zbyt uzależniająca, nie było zbyt przekonujące.

Obraz

Nowa odsłona tej prostej gry zapowiadana była praktycznie od razu po zniknięciu oryginału. W końcu doczekaliśmy się premiery tego tytułu, niestety większość fanów nie będzie zadowolona. Produkcja nazywa się Flappy Birds Family i dostępna jest tylko na Amazon Fire TV. Wśród nowości znajdziemy nowe przeszkody do omijania, a także już wcześniej zapowiadany, tryb multiplayer, w którym zmierzymy się z innym graczem.

Niestety nie wiemy, czy Flappy Bird pojawi się na innych platformach. Obecnie w nową odsłonę zagrać mogą nieliczni. Miejmy nadzieję, że jednak twórca zdecyduje się udostępnić Flappy Bird, które będzie znacznie bardziej zbliżone do oryginału i pojawi się na urządzenia z Androidem i iOS. Obecnie gracze skazani są na klony, których nie brakuje, ale warto pamiętać, że spora część może tak naprawdę być szkodliwym oprogramowaniem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)