WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychFlashDevelop
FlashDevelop ikona

FlashDevelop5.3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FlashDevelop to open source'owe środowisko programistyczne IDE dla twórców stron internetowych i aplikacji w technologii Flash, stworzone i rozwijane nieprzerwanie od 2005 roku. Oferuje ono wsparcie dla języków ActionScript 2/3 oraz Haxe, umożliwiając także wygodną pracę nad kodem HTML, JavaScript, PHP, CSS i XML.

Oprogramowanie wyposażone zostało w pełną funkcjonalność, jaką oczekiwać można by od rozwiązań tego typu. Mowa m.in. o mechanizmie podpowiadania i kolorowania składni najpopularniejszych języków, w których tworzone są strony i aplikacje webowe, integracji z systemami kontroli wersji SVN, GIT i Mercurial, możliwości pracy na zakładkach z wieloma plikami źródłowymi czy opcji listy zadań, pomocnej podczas organizacji pracy webmasterów. Nie zabrakło również obsługi makr, z pomocą których zautomatyzujemy często wykonywane i powtarzające się czynności.

Środowisko FlashDevelop poza niewielkimi rozmiarami charakteryzuje się także niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Praca z nim jest prosta i wygodna, a jego możliwości z pewnością docenią osoby pracujące nad większymi projektami. Program pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMika Palmu
Liczba pobrań1 363
Data aktualizacji31 gru 2018
Rozmiar pliku25.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FlashDevelop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)