Flip's Adventure na weekend

Flip's Adventure na weekend

Redakcja
18.05.2012 17:23

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Flip's Adventure - niezwykle wciągającą platformówkę, w której autorzy zdecydowany nacisk położyli na aspekty zręcznościowe.

Gracz wciela się w rolę Flipa, młodego sabotażysty, który otrzymawszy rozkaz podłożenia wirusa komputerowego w bazie naprzykrzających się gatunkowi ludzkiemu robotów, rusza śmiało w świat automatów celem wykonania misji.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("FlipsAdventure360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 103, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"FlipsAdventure-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120518145112.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/FlipsAdventure-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/FlipsAdventure-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/FlipsAdventure-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/FlipsAdventure-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Zasady gry są proste, poruszając się po terenie wroga należy w taki sposób kierować ruchami naszego bohatera, by jak najsprawniej i jak najszybciej dotrzeć do końca każdej z 20 plansz. Jeśli uda nam się zaliczyć układ poniżej ściśle określonego limitu czasowego, wówczas otrzymujemy specjalne wyróżnienie. Sytuacja ma się podobnie, gdy odnajdziemy ukrytą lokację z puzzlem lub gdy wykonamy w trakcie rozgrywki wszystkie zadania, ruchy i przeskoki w sposób bezbłędny.

Gra na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco dziecinna i wręcz oklepana w swej fabule lecz po zaliczeniu kilku pierwszych plansz zaczynamy dostrzegać jej mocne punkty. Z układu na układ droga staje się coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wydawało się wręcz niemożliwe, jednak przy odrobinie cierpliwości i po kilkunastu próbach zadanie powinno zakończyć się sukcesem.

Flip’s Adventure to nieprzeciętna i bardzo wciągająca produkcja, która momentami będzie wymagała od gracza niebywałej sprawności, opanowania i błyskotliwości przez co zdobycie kompletu odznak i wyróżnień będzie z pewnością wymagało wielu prób, powtórzeń i dużego poświęcenia ;-).

Grę Flip’s Adventure można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje konsolowego wydania niedawnego hitu z PC, czyli Minecraft - Xbox 360 Edition, polskiego projektu Datura wykorzystującego kontroler Move, a także dającej sporo radości strzelanki Sniper Elite V2.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (4)