bDZtxRBx
Focus Blur ikona

Focus Blur3.2.3 dla GIMP

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Focus Blur to dodatek dla GIMP-a, dodający efekt głębi ostrości do zdjęć. Można go wykorzystać do rozmywania rozpraszających elementów lub pogłębiania już obecnego efektu głębi. Nada się również jako zamiennik domyślnych rozmyć w programie.

bDZtxRBz

Dodatek może pracować na przygotowanych wcześniej mapach głębi lub na zaznaczonych fragmentach zdjęć. Jego algorytmy wykorzystują luminancję lub nasycenie, by imitować nie tylko rozmycie, ale i efekt bokeh.

W ustawieniach dodatku można wybrać stopień rozmycia oraz jego kształt, korzystając z dostarczonych szablonów lub pędzli GIMP-a. Przy korzystaniu z pędzli mamy do dyspozycji możliwość obracania i zmianę miękkości. Wtyczka pokazuje podgląd efektów pracy, może działać w jednym lub w wielu wątkach.

By korzystać z Focus Blur, trzeba umieścić rozpakowany program w folderze plug-ins w ustawieniach GIMP-a. Focus Blur znajdzie się w menu Efekty → Rozmycie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Focus Blur 3.2.3 dla GIMPwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGIMP Team
Liczba pobrań1 219
Data aktualizacji5 wrz 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Focus Blur ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtxRCe
bDZtxRCv