bDYVgOZh
FolderViewer ikona

FolderViewer5.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FolderViewer to nowoczesny i oferujący olbrzymie możliwości menedżer plików dla środowiska Windows. Z powodzeniem zastąpić on może wbudowany w systemie operacyjnym mechanizm eksploratora oferując użytkownikowi nieporównywalnie większą funkcjonalność.

bDYVgOZj

Narzędzie bazuje na dwupanelowym interfejsie doskonale znanym z konkurencyjnych rozwiązań. Umożliwia on wygodne zarządzanie danymi na dyskach twardych, organizowanie bibliotek z dokumentami i multimediami, jak również np. odtwarzanie wideo z serwisu YouTube czy przeglądanie zasobów Internetu (to wszystko bez użycia zewnętrznych aplikacji). FolderViewer dysponuje dodatkowo zestawem funkcji do edycji plików, podstawowymi narzędziami sieciowymi i systemowymi.

FolderViewer jest narzędziem kierowanym do użytkowników poszukujących kompleksowego narzędzia do wygodnego wykonywania codziennych czynności na komputerze. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FolderViewer 5.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMatirSoft
Liczba pobrań353
Data aktualizacji27 cze 2018
Rozmiar pliku18.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FolderViewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYVgOZO
bDYVgPaf