WindowsGrafikaInne programy graficzneFontLab Pad
FontLab Pad ikona

FontLab Pad1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FontLab Pad to niewielki program do tworzenia autorskich napisów przy wykorzystaniu rozmaitych czcionek.

Po uruchomieniu FontLab Pad możemy otworzyć dowolną czcionkę poprzez określenie jej ścieżki dostępu na dysku twardym komputera bądź jakimkolwiek innym nośniku lub też wybrać jedną z zainstalowanych czcionek umieszczonych na liście. Ostatnio otwierane czcionki są automatycznie zapisywane w pamięci aplikacji, więc w trakcie przygotowywania kolejnych projektów możemy zyskać do nich szybki dostęp po wybraniu stosownej opcji.

FontLab Pad umożliwia stworzenie dowolnego napisu na podstawie rozmaitych kryteriów. Po wpisaniu odpowiedniego tekstu zmniejszymy lub zwiększymy jego rozmiar, zmodyfikujemy tło (może być ono również przezroczyste), wycentrujemy napis bądź wyrównamy go do lewej lub prawej strony, a także zdefiniujemy szereg innych parametrów.

Co istotne, FontLab Pad pozwala na zapisywanie projektów do formatów PDF, SVG lub PNG. Możemy je również skopiować do schowka i wkleić do innego programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań195
Data aktualizacji31 lip 2018
Rozmiar pliku10.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FontLab Pad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)