WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoFoobnix
Foobnix ikona

Foobnix2.6.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foobnix to odtwarzacz multimedialny, który obsługuje najpopularniejsze formaty plików, w tym przede wszystkim: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU i SND.

Poza standardowymi opcjami, takimi jak tworzenie własnej biblioteki utworów oraz uruchamianie, zatrzymywanie czy też wybieranie kolejnych piosenek, Foobnix oddaje do dyspozycji szereg dodatkowych funkcjonalności. Użytkownik może słuchać rozmaitych stacji radiowych z całego świata, cieszyć się możliwością integracji z popularną usługą streamingową last.fm oraz niekoniecznie popularnym w naszym kraju rosyjskim serwisem społecznościowym Vkontakte.

Co ciekawe, Foobnix pozwala na pobranie dodatku, który zaoferuje możliwość konwertowania wybranych plików do innych popularnych formatów. Warto również dodać, że aplikacja zawiera funkcję dodawania tagów do swoich piosenek, a także wyświetlania szczegółowych informacji na temat odtwarzanego utworu oraz wyszukiwania podobnych kawałków.

Interfejs użytkownika w Foobnix na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenia intuicyjnego, więc potrzeba dłuższej chwili, by się z nim zapoznać. Jeśli jednak układ głównego okna nie do końca nam odpowiada, możemy dostosować jego wyglądu do własnych preferencji (można na przykład dodać graficzne tło, zmodyfikować styl menu oraz zmienić położenie niektórych elementów).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIvan Ivanenko
Liczba pobrań422
Data aktualizacji26 lut 2018
Rozmiar pliku23.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Foobnix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)