Football Manager 2016

WindowsGryStrategiczneFootball Manager 2016
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gry komputerowe pozwalają wcielić się fanom piłki nożnej nie tylko w zawodników biegających po murawie, lecz także osoby zarządzające klubami. Niekwestionowanym liderem w temacie takich symulacji i strategicznego podejścia do sytuacji na boisku jest seria Football Manager wydawana przez firmę SEGA. Edycja 2016 to oczywiście cały pakiet poprawek oraz nowych funkcji, które powinny przypaść do gustu fanom.

W produkcji studia Sports Interactive gracz wciela się w tytułowego menadżera, mającego za zadanie poprowadzić swoich walecznych podwładnych do kolejnych zwycięstw. To od naszego wirtualnego ego, którego wygląd da się teraz modyfikować, zależeć będzie skład, bo dokonamy potrzebnych transferów, czy taktyka stosowana podczas meczu. Naturalnie zadbamy i o finanse. Bez pieniędzy wielkiej piłki nie będzie.

Poza odświeżeniem i przemyśleniem w niektórych aspektach na nowo interfejsu gry, sporo zmieniło się również pod podszewką. Doszły nowe tryby rozgrywki, a także opcja dokładnej analizy rozegranych spotkań, aby wyciągać wnioski na przyszłość. Sprawniej działa ponadto sztuczna inteligencja przeciwników, dorzucono opcje społecznościowe i popracowano nad ulepszeniem oprawy graficznej, z animacjami zawodników włącznie.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce FX 5900 Ultra lub AMD Radeon 9800 Pro

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna ograniczona jest do 6 miesięcy działalności menedżerskiej. Zapisany stan rozgrywki można potem bez problemu przenieść do pełnej wersji gry.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań1 259
Data aktualizacji7 gru 2015
Rozmiar pliku416.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)