Fopnu ikona

Fopnu1.45

WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówFopnu
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fopnu to klient sieci P2P o tej samej nazwie, opracowanej przez autorów klienta BitTorrent o nazwie Tixati. Fopnu jest siecią w pełni zdecentralizowaną, bez indeksowania wyników wyszukiwania i bez przekazywania wyszukiwań innych użytkowników. Połączenia są realizowane przez UDP i w pełni szyfrowane.

Klient Fopnu przypomina starsze klienty eMule. W osobnych kartach można przeglądać statystyki pobierania, wybrać własne pliki do udostępniania, przeszukiwać zasoby udostępniane przez innych użytkowników, monitorować połączenia i pobieranie.

Twórcy projektu przewidzieli też miejsce dla czatu, gdzie można zakładać kanały i komunikować się z innymi użytkownikami. Dzięki temu Fopnu może sprawdzić się także do wymiany osobistych plików między znajomymi.

Udostępnij
Fopnu 1.45 wersja stabilna (32-bit)
Fopnu 1.45 wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 077
Data aktualizacji3 mar 2020
Rozmiar pliku10.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fopnu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)