WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówFopnu
Fopnu ikona

Fopnu1.45

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fopnu to klient sieci P2P o tej samej nazwie, opracowanej przez autorów klienta BitTorrent o nazwie Tixati. Fopnu jest siecią w pełni zdecentralizowaną, bez indeksowania wyników wyszukiwania i bez przekazywania wyszukiwań innych użytkowników. Połączenia są realizowane przez UDP i w pełni szyfrowane.

Klient Fopnu przypomina starsze klienty eMule. W osobnych kartach można przeglądać statystyki pobierania, wybrać własne pliki do udostępniania, przeszukiwać zasoby udostępniane przez innych użytkowników, monitorować połączenia i pobieranie.

Twórcy projektu przewidzieli też miejsce dla czatu, gdzie można zakładać kanały i komunikować się z innymi użytkownikami. Dzięki temu Fopnu może sprawdzić się także do wymiany osobistych plików między znajomymi.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 335
Data aktualizacji3 mar 2020
Rozmiar pliku10.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fopnu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)