MacOSGryAkcja i strzelankiFortnite
Fortnite ikona

Fortnite7.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fortnite to dynamiczna strzelanka online, w której gracze muszą nie tylko pokonać przeciwników, ale też budować własne schronienia i pułapki ze zdobytych materiałów. Za darmo można grać w tryb Battle Royale, w którym na jednej mapie może się zmierzyć nawet 100 graczy, korzystających z PC, konsol lub urządzeń mobilnych.

Gra toczy się w postapokaliptycznym, komiksowym świecie i została ubrana w bardzo kolorową, zabawną oprawę graficzną. Gracze mogą wcielić się w jedną z czterech klas: żołnierz, rubieżnik, ninja i budowniczy. Każda z nich ma inne zdolności. Podczas walki i gromadzenia materiałów będzie wiele okazji, by zdobyć nową broń, od noży po broń palną sporego kalibru. Najważniejsza jest jednak umiejętność budowania schronienia i zręczne poruszanie się po fortach innych graczy.

W trybie Battle Royale, dostępnym za darmo, na jednej mapie może walczyć przeciwko sobie 100 graczy, korzystających z różnych urządzeń. Autorzy gry zadbali o cykliczne wydarzenia i cotygodniowe aktualizacje, by gra nie okazała się nudna.

Gra uruchamiana jest przez Epic Games Launcher. Można go pobrać po zalogowaniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 957
Data aktualizacji20 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Fortnite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)