Fortnite ikona

Fortnite3

WindowsGryAkcja i strzelankiFortnite
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fortnite to strzelanka online, w której gracze muszą pokonać przeciwników, ale zamiast szukać schronienia w opuszczonym świecie mogą budować własne forty i pułapki ze znalezionych materiałów. Za darmo można grać w tryb Battle Royale, w którym na jednej mapie może się zmierzyć nawet 100 graczy, korzystających z PC, konsol lub urządzeń mobilnych. Ponadto można dokupić klasyczny tryb, w którym ludzie muszą się zmierzyć z potworami, oraz dodatkowe wyposażenie i materiały.

Gra została osadzona w postapokaliptycznym, komiksowym świecie, z którego znikło 98% populacji ludzkiej, jednak została ubrana w zabawną, komiksową oprawę graficzną. Gracze mogą wcielić się w jedną z czterech klas: żołnierz, rubieżnik, ninja i budowniczy. Podczas walki i gromadzenia materiałów będzie wiele okazji, by zdobyć nową broń, od noży po broń palną sporego kalibru, a także materiały budowlane i różne gadżety. W grze liczy się szybkość, zręczność i pomysłowość.

W trybie Battle Royale, dostępnym za darmo na wszystkich platformach, na jednej mapie może walczyć 100 graczy w trybie PvP. Autorzy gry zadbali o cykliczne wydarzenia, rankingi i cotygodniowe aktualizacje, by gra nie była nudna.

Gra uruchamiana jest przez Epic Games Launcher. Można go pobrać po zalogowaniu na stronę gry.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań7 664
Data aktualizacji20 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Fortnite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)