Forum IT IBM z transmisją na żywo już trwa

Forum IT IBM z transmisją na żywo już trwa

06.02.2012 10:00, aktualizacja: 06.02.2012 10:31

Właśnie rozpoczęła się konferencja Forum IT 2012, organizowana przez firmę IBM. W tym roku odbywa się ósma już konferencja z tego cyklu i ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizatorzy udostępnili transmisję on-line.

Forum IT to największa konferencja technologiczna, jaką organizuje firma IBM w Polsce. Konferencja składa się z sesji tematycznych oraz pokazów technologii na żywo, które są odpowiedzią na aktualne trendy oraz sytuację rynkową klientów. Do wyboru będą cztery równoległe ścieżki tematyczne, gdzie przedstawiciele IBM będą poruszać tematy związane z chmurami obliczeniowymi, wirtualizacją oraz zarządzeniem informacją. Ostatnia ścieżka nazwana została „Okiem praktyka” i należy spodziewać się tam analiz konkretnych przypadków wdrożeń.

Transmisję na żywo można obejrzeć na specjalnie przygotowanej stronie po uprzednim zalogowaniu się z użyciem adresu e-mail podanego przy rejestracji. Transmisja dostępna jest dla wszystkich ścieżek, którymi podąża spotkanie, i oczywiście jest bezpłatna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)