WindowsGryWyścigiForza Horizon 3

Forza Horizon 3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Horizon 3 to zręcznościowa gra wyścigowa. Model jazdy jest bardzo łatwy do opanowania, a dzięki wielu poziomom trudności każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Tym razem Festiwal Horizon rozgrywa się w Australii, gdzie obowiązuje ruch lewostronny. W otwartym świecie czekają na nas nie tylko piękne krajobrazy, ale także liczne wyzwania. Pokonywanie kolejnych rywali w zawodach oraz pojedynkach „jeden na jednego”, a także kolekcjonowanie znajdziek (np. tablic rabatowych) przybliża gracza do celu, jakim jest zwycięstwo w Festiwalu Horizon.

Forza Horizon 3 zawiera ponad 350 wiernie odwzorowanych samochodów, które zakupimy za walutę zdobytą w grze. Każde auto można dowolnie modyfikować, by przygotować je do jazdy po asfalcie, lasach tropikalnych, kamienistych wąwozach, pustyniach i plażach. Znany z poprzednich części system ForzaVista umożliwia podziwianie aut nie tylko z zewnątrz – do wybranych samochodów możemy wsiąść, oglądając deskę rozdzielczą, siedzenia i inne elementy.

Forza Horizon 3 zawiera tryb sieciowej kooperacji dla czterech graczy, którzy mogą razem przejść wszystkie zawody w kampanii zapewniającej kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Kolejne przygody czekają na fanów rozgrywki sieciowej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 563
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)