WindowsGryWyścigiForza Motorsport 6: Apex

Forza Motorsport 6: Apex

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Motorsport 6: Apex to darmowa i okrojona wersja gry Forza Motorsport 6 dostępna wyłącznie na PC z systemem operacyjnym Windows 10.

Każdy spośród 60 samochodów udostępnionych w Forza Motorsport 6: Apex prowadzi się zupełnie inaczej, a gra cechuje się realistycznym modelem jazdy. Jeśli jednak nie mamy doświadczenia w symulatorach, możemy wybrać jeden z niższych poziomów trudności, a nawet dostosować poszczególne ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami (włącznie z opcją automatycznego hamowania na zakrętach).

Aby gracz poczuł się jak podczas rywalizacji sieciowej, w Forza Motorsport 6: Apex dodano system Drivatar. Gra rejestruje poczynania użytkowników w trybie single player, a następnie umieszcza duchy kierowców w rozgrywce innych osób, pobierając je z serwera. Nie ścigamy się więc bezpośrednio z SI, a nasi rywale popełniają prawdziwe błędy, więc czujemy się jak podczas zabawy w multiplayerze.

Forza Motorsport 6: Apex na PC wspiera jakość obrazu w 4K (wymagany ekran obsługujący taką rozdzielczość) przy wykorzystaniu technologii DirectX 12 i silnika ForzaTech, który generuje wysokiej jakości grafikę.

Uwaga!

  • Forza Motorsport 6: Apex nie jest ograniczona czasowo. Mało tego – autorzy regularnie wprowadzają nowe rodzaje zawodów (nie dodają jednak do gry nowych torów czy samochodów), a pomiędzy nimi będziemy szlifować umiejętności w grze dowolnej, samemu wybierając tor, samochód, liczbę okrążeń, liczbę kierowców oraz poziom trudności.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 863
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)