WindowsGryWyścigiForza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Motorsport 7 to gra wyścigowa z realistycznym modelem jazdy. Nowa wersja zawiera ponad 700 wiernie odwzorowanych samochodów i 200 tras umiejscowionych w 30 rożnych lokacjach na całym świecie.

Co prawda kierowanie maszynami jest stosunkowo wymagające (nie jest to jednak stuprocentowy symulator), ale twórcy Forza Motorsport 7 pomyśleli także o mniej doświadczonych graczach. Znajdziemy tu wiele poziomów trudności do wyboru, dzięki czemu dostosujemy całość do swoich umiejętności (możliwe jest nawet włączenie opcji automatycznego hamowania na zakrętach!). Naszymi rywalami nie będą kierowcy sterowani przez SI, ale duchy innych graczy, bowiem autorzy wykorzystują znów autorskie rozwiązanie Drivatar.

Wybrane auta dostępne w grze Forza Motorsport 7 można oglądać w trybie ForzaVista, dzięki któremu będziemy podziwiać nie tylko karoserię, ale i wnętrze maszyny. Warto skorzystać z tej funkcji, bo gra oferuje wsparcie technologii HDR, działa maksymalnie w jakości 4K (wymagany odpowiedni telewizor lub monitor) z płynnością 30 klatek na sekundę.

Forza Motorsport 7 zawiera tryb dla jednego gracza z wyścigami, których ukończenie zajmie nawet kilkadziesiąt godzin, a także umożliwia rozegranie pojedynczych zawodów. Nie zapomniano również o multiplayerze (podzielony ekran i internet).

Uwaga!

  • Demo gry Forza Motorsport 7 zawiera trzy wyścigi. Możemy sprawdzić 2018 Porsche 911 GT2 RS w Dubaju, przetestować w akcji ciężarówkę 2015 Mercedes-Benz na torze Mugello oraz Nissana GT-R z 2015 roku, ścigając się na torze Nürburgring GP.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 210
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)