bEUvxTbF
Franz ikona

Franz5.7.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Franz to nowoczesny multikomunikator, który może zastąpić programy: Slack, Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. Z wszystkimi sieciami można łączyć się z jednego programu.

bEUvxTbH

Franz zbiera wszystkie komunikatory w wersjach przeglądarkowych w jedno miejsce. Wiążą się z tym pewne niedogodności, jak problemy z wyświetlaniem kilku rozmów przez Hangouts w małym oknie, ale w zamian otrzymujemy zunifikowany system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane.

Franz pozwala ponadto przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym, tak samo jak między kartami w przeglądarce. Niestety nawigacja między konkretnymi rozmowami zależy już od możliwości komunikatora.

Udostępnij
Franz 5.7.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań53
Data aktualizacji16 cze 2021
Rozmiar pliku96.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Franz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUvxTbR
Komentarze (0)
bEUvxTcD