bDYYUzVh
Franz ikona

Franz5.6.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Franz to nowoczesny multikomunikator. Dzięki niemu jeden program może zastąpić komunikatory: Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. Każda z sieci będzie widoczna w osobnej karcie głównego komunikatora.

bDYYUzVj

Franz wykorzystuje wszystkie obsługiwane komunikatory w wersjach przeglądarkowych i gromadzi je w osobnych kartach, tak jak by można było zebrać je w przeglądarce. Wiążą się z tym pewne niedogodności, jak problemy z wyświetlaniem kilku rozmów przez Hangouts w małym oknie – na szczęście można zmniejszyć rozmiar wyświetlanych stron. W zamian otrzymujemy zunifikowany system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane.

Franz pozwala przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym. Niestety nawigacja między konkretnymi rozmowami zależy już od tego, co przygotowali twórcy danego komunikatora.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Franz 5.6.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Liczba pobrań462
Data aktualizacji18 lis 2020
Rozmiar pliku139.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Franz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYYUzVO
bDYYUzWf