bEUBPRFN
Free Hide IP ikona

Free Hide IP4.2.0.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Hide IP to bezpłatne narzędzie przeznaczone do łączenia się za pomocą proxy i ukrywania adresu IP w sieci.

bEUBPRFP

Oprócz tego program zapewnia ochronę komputera przed atakami hakerów i kradzieżą prywatnych danych użytkownika. Free Hide IP jest banalnie prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać kraj, a program automatycznie zlokalizuje nasz adres IP, wyświetlając dodatkowo lokalizację na wbudowanej mapie. Następnie nasze prawdziwe IP zostaje ukryte i zastąpione fikcyjnym adresem.

Program sprawdza się doskonale w przypadku zablokowanego dostępu do for dyskusyjnych lub stron internetowych. Warto też wspomnieć o wbudowanej funkcji umożliwiającej automatyczną zmianę adresu IP na inny, po upływie określonego czasu przez użytkownika. Free Hide IP jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome itd.).

Uwaga!

  • Program Free Hide IP dostępny jest w wersji darmowej i pozwala jedynie na przydzielanie adresów IP zlokalizowanych na terenie USA.
  • Aplikacja dodatkowo instaluje pasek narzędzi Ask do przeglądarek internetowych. Jeżeli nie chcemy go instalować, należy odznaczyć go w instalatorze programu.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.018 ocen
Twoja ocena:
ProducentFree-HideIP
Liczba pobrań97 206
Data aktualizacji5 wrz 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Hide IP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBPRFZ
Komentarze (39)
bEUBPRGL