WindowsAkcesoriaInne akcesoriaFree Icon Tool
Free Icon Tool ikona

Free Icon Tool2.1.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Icon Tool to lekki, prosty i darmowy program do wyciągania ikon i kursorów z różnych rodzajów plików. Aplikacja posiada czytelny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne.

Program jest banalnie prosty w obsłudze, a wyodrębnianie ikon i kursorów odbywa się zaledwie w kilku krokach. Przy użyciu wbudowanych opcji, dodajemy pojedyncze pliki graficzne znajdujące się na dysku twardym lub całe katalogi zawierające poszczególne kursory bądź ikony. Następnie z poziomu aplikacji wybieramy pliki, z których zamierzamy przetworzyć grafikę do innego formatu i naciskamy odpowiedni przycisk uruchamiający proces wyodrębniania. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór właściwego formatu i rozmiaru (wysokość i szerokość) oraz katalog docelowy, w którym zostanie zapisany.

Free Icon Tool stanowi idealne rozwiązanie do szybkiego wyodrębniania ikon i kursorów z różnych typów plików. Przy użyciu programu możemy wyciągać ikony i kursory z plików DLL, CIL, OCX, CPL i EXE, a następnie zapisywać je w dowolnym wybranym formacie PCX, JGP, PNG, TGA, PSD, BMP, GIF oraz ICO. W przypadku przetwarzania plików do formatu ICO, otrzymujemy możliwość dodania efektu przezroczystości.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
ProducentZXT2007
Liczba pobrań3 618
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Icon Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)