Free Icon Tool ikona

Free Icon Tool2.1.8

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaFree Icon Tool
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Icon Tool to lekki, prosty i darmowy program do wyciągania ikon i kursorów z różnych rodzajów plików. Aplikacja posiada czytelny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne.

Program jest banalnie prosty w obsłudze, a wyodrębnianie ikon i kursorów odbywa się zaledwie w kilku krokach. Przy użyciu wbudowanych opcji, dodajemy pojedyncze pliki graficzne znajdujące się na dysku twardym lub całe katalogi zawierające poszczególne kursory bądź ikony. Następnie z poziomu aplikacji wybieramy pliki, z których zamierzamy przetworzyć grafikę do innego formatu i naciskamy odpowiedni przycisk uruchamiający proces wyodrębniania. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór właściwego formatu i rozmiaru (wysokość i szerokość) oraz katalog docelowy, w którym zostanie zapisany.

Free Icon Tool stanowi idealne rozwiązanie do szybkiego wyodrębniania ikon i kursorów z różnych typów plików. Przy użyciu programu możemy wyciągać ikony i kursory z plików DLL, CIL, OCX, CPL i EXE, a następnie zapisywać je w dowolnym wybranym formacie PCX, JGP, PNG, TGA, PSD, BMP, GIF oraz ICO. W przypadku przetwarzania plików do formatu ICO, otrzymujemy możliwość dodania efektu przezroczystości.

Udostępnij
Free Icon Tool 2.1.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
ProducentZXT2007
Liczba pobrań3 484
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Icon Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)