WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioFree M4a to MP3 Converter
Free M4a to MP3 Converter ikona

Free M4a to MP3 Converter9.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free M4a to MP3 Converter to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do konwersji plików audio z formatów M4A, M4B, MP4, ACC, 3GP oraz M4R do postaci plików MP3 lub WAV.

Narzędzie chociaż może nie oferuje olbrzymich możliwości to pozwala skutecznie konwertować pliki audio pomiędzy wspomnianymi formatami, nie wymagając od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Jego obsługa ogranicza się do wczytania plików wejściowych (lub folderów), zdefiniowania kilku podstawowych opcji (formatu wyjściowego, bitrate czy VBR) i kliknięcia przycisku inicjującego operację zmiany formatu.

Free M4a to MP3 Converter posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający odtworzenie plików dźwiękowych jeszcze przed ich konwersją.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentManiac Tools
Liczba pobrań40 389
Data aktualizacji5 gru 2018
Rozmiar pliku4.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Free M4a to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)