bEhRvXdx
Free M4a to MP3 Converter ikona

Free M4a to MP3 Converter9.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free M4a to MP3 Converter to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do konwersji plików audio z formatów M4A, M4B, MP4, ACC, 3GP oraz M4R do postaci plików MP3 lub WAV.

bEhRvXdz

Narzędzie chociaż może nie oferuje olbrzymich możliwości to pozwala skutecznie konwertować pliki audio pomiędzy wspomnianymi formatami, nie wymagając od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Jego obsługa ogranicza się do wczytania plików wejściowych (lub folderów), zdefiniowania kilku podstawowych opcji (formatu wyjściowego, bitrate czy VBR) i kliknięcia przycisku inicjującego operację zmiany formatu.

Free M4a to MP3 Converter posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający odtworzenie plików dźwiękowych jeszcze przed ich konwersją.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Free M4a to MP3 Converter 9.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentManiac Tools
Liczba pobrań27 962
Data aktualizacji5 gru 2018
Rozmiar pliku4.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Free M4a to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhRvXee
bEhRvXev