Free Screen Capturer ikona

Free Screen Capturer1.0.4.42

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free Screen Capturer to nieskomplikowany, darmowy program służący do przechwytywania zrzutów ekranowych. Posiada on nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika.

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu. Aby wykonać zrzut ekranu wystarczy wcisnąć przycisk Print Screen na klawiaturze i wybrać jedną z trzech dostępnych opcji: zrzut całego ekranu, aplikacji lub wybranego fragmentu ekranu. Zrzuty ekranowe można zapisać do schowka lub pliku (obsługiwane formaty to BMP, JPG, GIF, PNG i TIFF), a następnie wydrukować bądź wysłać pocztą elektroniczną.

Free Screen Capturer rejestruje również sekwencje zrzutów ekranowych w popularnym formacie WMV. Opcja ta jest niezwykle przydatna na przykład podczas przygotowywania ilustrowanych poradników, które można umieścić w sieci lub zapisać na dowolnym nośniku danych. Przydaje się również w przypadku awarii komputera, kiedy musimy zapisać informacje na temat błędów występujących w aplikacjach lub systemie operacyjnym.

Uwaga!

  • Do uruchomienia programu wymagany jest numer seryjny, który bezpłatnie uzyskać można na stronie producenta.
Udostępnij
Free Screen Capturer 1.0.4.42wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.26 ocen
Liczba pobrań10 276
Data aktualizacji17 sty 2013
Rozmiar pliku12.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Screen Capturer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)