WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoFree Screen Capturer
Free Screen Capturer ikona

Free Screen Capturer1.0.4.42

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free Screen Capturer to nieskomplikowany, darmowy program służący do przechwytywania zrzutów ekranowych. Posiada on nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika.

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu. Aby wykonać zrzut ekranu wystarczy wcisnąć przycisk Print Screen na klawiaturze i wybrać jedną z trzech dostępnych opcji: zrzut całego ekranu, aplikacji lub wybranego fragmentu ekranu. Zrzuty ekranowe można zapisać do schowka lub pliku (obsługiwane formaty to BMP, JPG, GIF, PNG i TIFF), a następnie wydrukować bądź wysłać pocztą elektroniczną.

Free Screen Capturer rejestruje również sekwencje zrzutów ekranowych w popularnym formacie WMV. Opcja ta jest niezwykle przydatna na przykład podczas przygotowywania ilustrowanych poradników, które można umieścić w sieci lub zapisać na dowolnym nośniku danych. Przydaje się również w przypadku awarii komputera, kiedy musimy zapisać informacje na temat błędów występujących w aplikacjach lub systemie operacyjnym.

Uwaga!

  • Do uruchomienia programu wymagany jest numer seryjny, który bezpłatnie uzyskać można na stronie producenta.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań10 444
Data aktualizacji17 sty 2013
Rozmiar pliku12.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Screen Capturer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)