WindowsMultimediaInne programy multimedialneFree SoundCloud Downloader
Free SoundCloud Downloader ikona

Free SoundCloud Downloader1.1.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free SoundCloud Downloader to darmowa aplikacja do pobierania piosenek z serwisu SoundCloud. Narzędzie jest banalne w obsłudze i zadowoli każdego, kto chciałby ściągnąć swoje ulubione kawałki na dysk twardy komputera.

Jak to działa?

Po uruchomieniu Free SoundCloud Downloader musimy jedynie wejść na stronę SoundCloud, by znaleźć dany utwór muzyczny, a następnie skopiować do schowka adres strony internetowej, na której został on umieszczony. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wkleić go do głównego okna opisywanego programu i rozpocząć pobieranie.

Obsługiwane formaty

Warto dodać, że Free SoundCloud Downloader zapisuje piosenki jako MP3. Jeśli chcielibyśmy je skonwertować do innego formatu, musimy poszukać innego narzędzia, bowiem opisywane nie posiadane tego typu funkcji.

Wbudowany odtwarzacz

Free SoundCloud Downloader zawiera także zielony przycisk „play”, dzięki któremu możemy odtworzyć wybraną piosenkę. Obok niego dostępna jest ikona kosza, więc jeśli chcemy szybko usunąć dany utwór, to możemy zrobić to zaledwie jednym kliknięciem.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program do ściągania piosenek z SoundCloud
  • kompaktowy interfejs użytkownika
  • pobieranie utworów do formatu MP3
  • możliwość odtwarzania piosenek
  • szybkie usuwanie niepotrzebnych utworów
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNotMP3
Liczba pobrań765
Data aktualizacji25 lut 2020
Rozmiar pliku21.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free SoundCloud Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)