WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówFree Torrent Download
Free Torrent Download ikona

Free Torrent Download1.0.73.1027

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Torrent Download to klient sieci BitTorrent, charakteryzujący się prostotą i szybkością działania. Stanowi ciekawą alternatywę dla aplikacji uTorrent oraz BitTorrent, która z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym proste rozwiązania, pozbawione zbędnych wodotrysków.

Program umożliwia pobieranie różnego typu danych (oprogramowanie, filmy, muzyka itp.) udostępnianych do pobrania przez użytkowników z całego świata w formie plików .torrent. Oferowane w jego obrębie funkcje dają możliwość wygodnego pobierania wielu danych jednocześnie z maksymalną przepustowością łącza, kolejkowania zadań, przerywania i wznawiania pobierania w dowolnym momencie, a także podglądu szczegółowych danych o ściąganym pliku.

W programie Free Torrent Download nie zabrakło również opcji tworzenia własnych plików .torrent oraz nakładania limitów transferu przychodzącego i wychodzącego. Narzędzie wspiera serwery proxy, pozwala korzystać z rozproszonych sieci DHT i obsługuje mapowanie portów UPnP oraz NAT-PMP.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.69 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań238 256
Data aktualizacji14 lis 2016
Rozmiar pliku27.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Torrent Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)